10.08.2018 12:54

DJ Emrah Karaduman ile Elanı Beach'te doludizgin eğlence

Bodrum Gümüşlük’ün ödüllü oteli Sianji Well-Being Resort, 10. yıl kutlamaları kapsamında Elani Beach’te ünlü DJ Emrah Karaduman’ı ağırlıyor.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Beach Resort’ü gibi uluslararası alanda 24 farklı ödülün sahibi Sianji Well-Being Resort, 10. yıl etkinlikleri kapsamında Bodrum’a yepyeni bir eğlence anlayışı getirdi. Sianji Well-Being Resort, yenilenen Elani Beach’te ve özellikle pazar günleri barbekü partileriyle ses getiren Elani Sunset Lounge’da her zevke yönelik belirlediği konseptlerle her gün farklı bir müzik şöleni yaşatıyor. Ağustos ayıyla birlikte eğlencenin dozajını arttırma kararı alan Sianji Well-Being Resort, 18 Ağustos Cumartesi günü Elani Beach’te DJ Emrah Karaduman’ı ağırlamaya hazırlanıyor.

2015 yılında çıkardığı “Toz Duman” albümünden sonra 2016 yılında Aleyna Tilki’nin “Cevapsız Çınlama” şarkısının aranjörü olarak karşımıza çıkan, Murat Dalkılıç ile yaptığı “40 Yılda Bir Gibisin” şarkısıyla müzik otoriteleri tarafından tam not alan Karaduman, şimdiye kadar Hande Yener, Demet Akalın, İrem Derici, Emir, Bengü, Murat Boz, Murat Dalkılıç ve Hadise gibi popüler şarkıcılarla çalıştı. 18 Ağustos Cumartesi günü saat 22.00’da sahne alacak DJ Emrah Karaduman, birbirinden hit şarkılarıyla Elani Beach’de unutulmaz bir gece yaşatacak. Sianji Well-Being Resort’e arabayla geldiğinizde vale hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi özel teknenizle geldiğinizde ise Sianji’nin iskelesinden de faydalanabilirler. Bu muhteşem gecenin biletlerini Biletix üzerinden satın alabilirsiniz. Konser hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve rezervasyon yaptırmanız için 0252 382 82 17 telefon numarasını aramanız yeterli. Konser fiyatı: 60 TL.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.