14.06.2017 09:52

Dünya Güzelleri'nin ilk tanıtımı yayınlandı!

Show Tv'de çok farklı bir yapım başlıyor. 21 Haziran'da başlayacak olan programda 4 ünlü isim dünyayı gezecek ve birçok sürprize imza atacak.

Show Tv farklı bir yapım ile izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bülnet Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy gibi isimleri bulunduğu programda bu ünlü isimler dünyayı gezmeye hazırlanıyor.

21 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Dünya Güzellerim isimli gezi & show programının merakla beklenen ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadronun bir araya geldiği “Dünya Güzellerim”in izleyicisiyle buluşmasına günler kala yayınlanan tanıtımı heyecanı artırdı.

İlk bölüm tanıtımı yayınlandı Çekimleri; Hindistan Mumbai, Varanasi, Yeni Delhi, Nepal ve Vietnam’da gerçekleşen, yaz sezonunun merakla beklenen programı “Dünya Güzellerim”in yeni tanıtımında programın ilk bölümünden de ipuçları ekrana geldi. Büyük sürprizlerin olacağının sinyallerinin verildiği tanıtımda; dev kadronun birbirleri ile atışmaları, bambaşka kültürlerden görüntüler ve Bülent Ersoy’un rastalı saçları dikkat çekti. Dünya Güzellerim 21 Haziran Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

İşte, Dünya Güzellerim’in ilk bölüm tanıtımı!

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.