17.06.2017 10:32

İki önemli yöneticiyi bünyesine kattı

Yıllardır Hollywood’da Apple’ın kendi televizyon programlarını ve filmlerini yapacağı söylentileri dolanıyor ve bu söylentiler gerçek olacak gibi.

 Apple’ın işe aldığı son iki yönetici bu söylentileri güçlendirdi. Şirket Sony’nin TV bölümü yöneticileri Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg’ü bünyesine kattı. Her iki isim de Sony’nin eski yöneticilerinden televizyon dünyasında adı bilinen bir çok yapıma imza attı.

Erlicht ve Amburg, AMC kanalının çok sevilen dizisi Breaking Bad dizisini ve ABC’nin Shark Tank programlarına imza atmıştı. İkili yeni şirkette Eddy Cue ile birlikte çalışacak. Bu iki ismin şirkete katılması TV ve diğer video içeriğe yönelik girişimlerin olacağını gösteriyor.

Daha önce Music servisi üzerinden Planet of the Apps ve Carpool Kareoke gibi programların yer alacağı duyurulmuştu. Şirket şimdi bu yapımları bir adım öteye taşımak istiyor olabilir.

Şubat ayında Cue yaptığı açıklamada şirketin benzersiz ve kültürel şeyler yapmak istediğini söylemiş ancak bunların ne olacağına dair pek bir bilgi vermemişti. Cue her iki isminde televizyon dünyasının en yetenekli isimlerinde yer aldığını ve televizyonun altın çağında yer alan isimlerden biri olduğunu belirtti.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.