12.10.2020 11:52

Paribu 39. İstanbul Film Festivali Tema sponsoru oldu!

Kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan Paribu,Türkiye'nin en büyük sinema etkinliği 39. İstanbul Film Festivali'nin tema sponsoru olduğunu açıkladı.

Etkinlik kapsamında, “Uluslararası Yarışma”, “Ulusal Belgesel Yarışması” ve “Filmekimi Galaları” gösterimleri sinemaseverlerle buluşuyor. “Uluslararası Yarışma” filmleri yalnızca festivalin çevrimiçi platformu filmonline.iksv.org’da gösterilmeye hazırlanırken, “Ulusal Belgesel Yarışması” ve “Filmekimi Galaları” filmleri ise hem çevrimiçi hem de Cinemaximum City’s Nişantaşı ve Kadıköy Sineması’nda gösterime giriyor. Festival kapsamında Ekim ayında toplam 40 yeni film izleyicileri bekliyor.

İstanbul Film Festivali’nin en sevilen bölümlerinden “Galalar”, bu yıl Filmekimi’ni konuk ediyor. Merakla beklenen ödüllü filmler, Türkiye prömiyerlerini Paribu’nun desteğiyle “Filmekimi Galaları”nda gerçekleştirmeye hazırlanıyor. “Filmekimi Galaları” filmlerinin tümü sinema salonlarında sinemaseverlerle buluşuyor. Filmlerden 5’i ise online olarak da gösterilecek.

Türkiye’nin en büyük sinema etkinliğine destek vermenin gururunu yaşadıklarını belirten Paribu CEO’su Yasin Oral şunları söyledi:

“Paribu olarak, yılda 68 milyondan fazla seyirciyi ağırlayan sinema ekosisteminin bir parçası olmaktan dolayı son derece memnunuz. İş birliğimizle birlikte hem sinema sektörüne hem de dünyanın farklı ülkelerinde çekilen seçkin filmlerin sinemaseverlerle buluşmasına katkı sağladığımız için mutluyuz. İKSV Alt Kat’la başlayan yolculuğumuz İstanbul Film Festivali’yle devam ediyor. Hem iş birliği hem de sinemaya katkıları için İKSV’ye teşekkür ediyoruz. Paribu olarak kültür sanata destek vermeye ve bu alanda yeni değerler yaratmaya devam edeceğiz.”

Paribu Hakkında:


2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 750 bin kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.