08.11.2018 11:52

Ricardo Quaresma medyanın zirvesinde

MTM Medya Takip Merkezi tarafından her ay düzenli olarak hazırlanan sporda medyanın en çok konuşulanlar araştırmasında 29 ekim - 4 kasımtarihleri arasında Ricardo Quaresma zirvede yer aldı.

 MTM Medya Takip Merkazi tarafından düzenlenen en çok konuşulanlar listesinde bu hafta sporun önde gelen futbolcuları yer aldı.

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma araştırmalara göre en çok konuşulan isim oldu. Ricardo Quaresma toplamda 273 habere konu oldu.

Trabzonspor'un deplasmanda oynadığı Antalyaspor karşılaşması sonrasında maçında uzatma dakikalarında Burak Yılmaz'a yapılan bariz bir penaltı pozisyonunda hakemn 'VAR' sistemine başvurmaması tepki çekerken Burak Yılmaz'ın maç sonu Barış Yurduseven'e verdiği röportajda maçın hakemine isyan etmesi gündeme oturdu. MTM araştırmasına göre Burak Yılmaz 241 haberle en çok konuşulan futbolcular arasında ilk sırada yer aldı.

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki hezimeti sonrasında tartışmalı gol yiyen Muslera 220 haberle üçüncü sırada yer aldı.

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.