16.04.2018 13:29

Rogers Waters’dan farklı bireylere destek

İZEV’in zihinsel engelli olarak tanımlanan çocuk, genç ve yetişkin farklı bireylere yönelik tüm negatif algılamaları dönüştürecek deste[' başlıyor.

İZEV’in (İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı) zihinsel engelli olarak tanımlanan çocuk, genç ve yetişkin farklı bireylere yönelik tüm negatif algılamaları dönüştürecek ‘Hayat ve Biz’ isimli sosyal sorumluluk projesinin ikinci etabı ‘Hayvanlar ve Biz’in ilk sergisi Sarıyer Belediyesi ev sahipliğinde milyonlara ulaşacak.

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK
Serginin ardından ise farklı bireylerin kendi yaşam haklarını savunacakları ilk manifesto niteliğinde olan, Pınk Floyd’un efsane ismi Rogers Waters’ın desteği ve ‘Another Brick in the Wall şarkısının yeni yorumuyla dünyaya seslerini duyuracakları “Yaşam Hakkı – Duvar” şarkısının lansmanı yapılacak. Sunuculuğunu usta haberci Erhan Ertürk’ün yapacağı geceye; Funda Arar, Kubat, Koray Avcı ve Yavuz Dizdar da katılacak. Nejat Uygur’un torunu Desen Uygur ve Loreal’in dünyaca ünlü saç renk uzmanı Vasken Demirjian’ın da video ile destek verdiği etkinliğe katılımınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

PROGRAM BİLGİLERİ:
Tarih : 17 Nisan 2018 / Salı
Yer : Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi (BKSM)
Adres : Pınar Mahallesi Günyüzü Caddesi No:2 Sarıyer/İstanbul (Sarıyer Belediyesi Ana Hizmet Binası B Blok)
Saat : 19.00

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.