10.08.2018 08:25

Sosyal medya fenomenin yeni aldığı ev üzerine yıkıldı!

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Ayşe Bodur'un Keleşoğlu Holding'ten satın aldığı evin tavanı sabah saatlerinde ortada hiçbir şey yokken üzerine yıkıldı.

Emlakeki'nde yer alan habere göre; Keleşoğlu Holding, Küçükçekmece’de hayata geçirdiği Cennet Koru projesi olduğu yerde kendi kendine çökmeye başladı.

Binalarda oldukça ucuz malzemelerin kullanılmasından dolayı projeden ev alan birçok vatandaş konuyu sosyal medya hesaplarına taşıyarak duruma isyan etti.

Cennet Koru’da yaşanan son olay ise oluşan tehlikenin boyutunu bir kez daha açıkça gözler önüne serdi.

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Ayşe Bodur’un Cennet Koru’da aldığı evin tavanı sabah saatlerinde büyük bir gürültüyle üzerlerine düştü.

Konu ile ilgili görüntüleri kişisel Instagram hesabından paylaşan Bodur, “Biz bütün iyi niyetimizle yaklaşık 1 haftadır bekliyoruz üzerimize yıkılacak bir binanın içinde oturuyoruz, ama Keleşoğlu Holding, bizi yeni bir bina içerisine taşımaktaysa telefonlarımıza bile cevap vermiyor. İki gün önce eksper geldi ve müteahhit hatası var dedi rapor tuttu gitti. Siz benim 20 yıllık emeğimi ziyan edemezsiniz. İnsanların paralarını alıp kağıttan ev satamazsınız” ifadelerini kullandı.

Firmadan konuyla ilgili açıklama geldi

Yurt içinde ve yurt dışında bilinen, ülkemizin inşaat sektöründe 49 yıllık geçmişi olan sektörün öncü firmalarından olan grubumuz birçok önemli projelere imza atmış 9.200 adedi aşkın konut inşa ederek teslim etmiştir. Şirketlerimiz tarafından hayata geçirilen projeler halk tarafından daima çok beğenilmiş yoğun ilgi ve talep ile karşılanmıştır.
Ancak dün itibariyle sosyal medya üzerinden @hairmakeupayse isimli bir hesaptan şirketlerimiz aleyhine gerçeğe aykırı olgular esas alınarak, haksız ve kasıtlı beyanlarla her türlü hukuki mesnetten yoksun, halkı şirketlerimiz aleyhine kışkırtan yayınlar yapılmaktadır.

Halkımıza ve müşterilerimize duyduğumuz saygı ve güvene dayalı olarak önemle belirtmek isteriz ki bu yayınlar, şirketlerimize karşı yapılan kasıtlı bir karalama ve saldırı kampanyasıdır.
Yine önemle belirtmek isteriz ki, CennetKoru projemizin ikinci katta bulunan olay konusu taşınmaz tavan ve duvarlarına hiçbir surette şirketimize danışılmadan bizzat yayıncı şahıs tarafından inşaat ve teknik şartnamelerine aykırı olarak duvarda bulunan sıva ve boyanın hava almasını engelleyen bir uygulama yapılmış olup, bu durum taşınmaz dâhilinde kabarmaların oluşmasına neden olmuştur. Teknik servisimizin sorunu gidermek amacı ile yardım etme girişimleri ise yayıncı tarafından reddedilerek sonuçsuz kalmıştır. Yayında görünen duvar ve tavan kaplamasının, hiçbir projemizde uygulanmadığı ve sitede bulunan diğer dairelerde böyle bir durumun olmadığı ve bu durumun projemizde yaşanan tek, münferit ve bizzat yayıncı müdahalesinden kaynaklanan bir olay olduğunu önemle bildiririz.

Son olarak; bahse konu olan konut, yayını yapan şahsın mülkiyetinde olmayıp, konuta verdiği zararı şirketimiz üzerinden telafi etme çabasıyla sosyal medya ortamında şahsın giriştiği haksız, kötü niyetli ve hukuka aykırı saldırıyı kınıyoruz ve bunun durdurulması amaçlı olarak ve ayrıca gerek şirketlerimizin ve gerekse saygıdeğer müşterilerimizin haklarını korumak niyetiyle bütün yasal yollara gerekli başvuruların yapılmış olduğunu kamuoyuna saygıyla duyururuz.
Dursun Keleş
Yönetim Kurulu Üyesi

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.