10.09.2021 12:07

Aldağ'ın yeni Satış ve Pazarlama Direktörü Ersin Yücel oldu

Aldağ'ın Satış ve Pazarlama Direktörlüğü ile İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini Ersin Yücel üstlendi.

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Aldağ’da üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Sektörün deneyimli ismi Ersin Yücel, şirketin yeni Satış ve Pazarlama Direktörü oldu. Yücel ayrıca Aldağ’da İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini de yürütecek.

Türkiye’nin iklimlendirme sektörüne yön veren Aldağ’ın Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne Ersin Yücel getirildi. 20 yıla yaklaşan ulusal ve uluslararası sektör tecrübesine sahip Yücel, şirketin satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Ersin Yücel Hakkında

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden 2003 yılında mezun olan Yücel, Bilgi Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Kariyerine öğrencilik yıllarında Form Grup’ta başlayan Yücel, 4 yıl boyunca Duru Klima’da çalıştı. Sonrasında; Johnson Controls’te, yurt içi ve yurt dışı bölgelerde yönetici satış mühendisliği pozisyonlarında bulunan Yücel, yaklaşık 10 yıl boyunca Trane’de yerel ve uluslararası görevlerde yönetici pozisyonunda görev aldı. Yücel; Trane Türkiye’de satış, pazarlama ve iş geliştirme yönetimi, Trane EU bölgesinde ürün yönetimi ve yine Trane EU bölgesi kapsamında Sales Force Effectiveness takımıyla süreç iyileştirme görevlerini üstlendi.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.