06.06.2024 12:13

CMO'lardan Filenin Sultanları'na tam destek

CMO Society üyeleri, Çizgi Dışı Buluşmalar kapsamında Filenin Sultanları'nı desteklemek üzere Vodafone Türkiye ev sahipliğinde Antalya'da bir araya geldi.

Pazarlama yöneticilerini bir araya getirmek, bilgi paylaşımını artırmak ve ekosistemi güçlendirmek amacıyla kurulan CMO Society, bu amacı gerçekleştirmek ve gerçekleştirirken iş dünyası dışında alanında uzman kişilerin bilgi paylaşımına da olanak sağlamak amacıyla düzenlediği Çizgi Dışı Buluşmalar’a bir yenisini ekledi. Pazarlama yöneticilerini daha önce Levent Erden, İlber Ortaylı, Ünal Çeviköz gibi isimlerin de aralarında bulunduğu güçlü isimlerle bir araya getiren etkinliğin amacı bu kez farklıydı.

Ev sahipliğini Vodafone Türkiye’nin üstlendiği buluşmanın odağında, geçtiğimiz yıl FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde zirveye ulaşarak dünyanın bir numarası olan, markanın ana sponsoru olduğu Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu başarısının arka planını incelemek ve takıma 2024 FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde Türkiye’nin üçüncü maçı olan İtalya karşılaşması sırasında destek vermek vardı.

Başarının destekçisi

18 Mayıs günü gerçekleşen etkinlik, MediaCat ve Digital Age Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ile Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin’in sohbetiyle başladı. Vodafone Türkiye’nin, Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımlar ve Vodafone Sultanlar Ligi sponsorlukları ile ilgili bilgiler veren Bakiler Şahin, Türkiye Voleybol Federasyonu ile takım dünya yedincisi iken konuşmaya başladıklarını, takımın birinciliğe daha sonra yükseldiğini aktardı. Takımın potansiyelini iyi görüp Türkiye’de neyi değiştirebileceklerine baktıklarını, marka olarak çeşitliliği önemsediklerini, sporda iyi bilinen bir marka olduklarını belirten Bakiler Şahin, “Vodafone olarak senelerdir eğitimden istihdama, pek çok alanda kadınların güçlenmesini hedefleyen projeler geliştiriyoruz. Vodafone Vakfı çatısı altında 2007 yılından bu yana kadınların güçlenmesine yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Spor alanında da bize büyük gurur yaşatan kadın sporcularımızın yanında durarak, dünyada kadın voleybolunda yapılmış en büyük yatırımı gerçekleştirdik” dedi. Ayrıca hem Vodafone Sultanlar Ligi’nin isim hem de Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımlar göğüs ve ana sponsoru olduklarını da sözlerine ekledi.

Bakiler Şahin son olarak, ilk kez Vodafone Sultanlar Ligi’nde uygulanan 5G destekli Şahin Gözü teknolojisini Voleybol Milletler Ligi’nde de uygulamaya başladıklarını; 25 takip kamerasına sahip bu teknoloji ile challenge kararlarından smaç ve servis hızlarına pek çok verinin elde edilebildiğini de aktardı.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.