31.12.2019 09:39

Çukur'a damga vuran final! Yeni düşmanı şoke etti

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un 82. son bölümünde Nejat İşler fırtınası esti.

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'un 30 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelen 82. son bölümünde Mahsun ve Çağatay Erdenet sürprizleri yaşandı. Berkay Ateş'in canlandırdığı Mahsun diziye geri dönerken, neden Yamaç'a yardım ettiğinin sırrı da ortaya çıktı.

Diğer yandan ise Azer'in para kaynağını kesmek isteyen Yamaç, çaldığı altınların sahibinin Çağatay Erdenet olduğunu öğrendi. Finalde ise Yamaç ve Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay Erdenet karakteri arasında yüzleşme yaşandı. Çukur'u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Yamaç'a meydan okudu.

NEJAT İŞLER ÇUKUR'A BOMBA GİBİ GİRDİ

Azer'i ve Efsun'u durdurmanın yolunun para akışını kesmekten geçtiğini söyleyen Yamaç, para trafiğini kesebilmek için Aliço'dan yardım istedi. Paranın bankaya girmeden önce hangi binada tutulduğunu öğrendikten sonra Çukurlular ve Aliço harekete geçtiler. Aliço'nun planıyla para dolu odaya kazarak girmeyi hedefleyen Yamaç güzel bir sürprizle karşılaştı. Odada nakit para beklerken külçeler dolusu altınla karşılaşan Çukurlular planlarını başardılar.

Ancak altınları ele geçiren Yamaç, Efsun ve Reşit'in uyarısıyla karşılaştı. Reşit, Yamaç Koçovalı'yı aldığı kararlar ve adımları konusunda "Sen sadece gölgelerine bastın. O gölgelerin sahipleri vardır" sözleriyle uyardı.

Finalde ise altınların asıl sahibi olan Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay Erdenet karakteri ortaya çıktı. Altınların asıl sahibi Çağatay Erdenet'in talebini kabul eden Yamaç, buluşma yerine gitti. Çağatay Erdenet, Yamaç'a bambaşka kuralların olduğu yepyeni bir oyunun içine girdiklerini, kurallarını dahi bilmedikleri bir oyunu kazanamayacaklarını söyleyerek tehdit etti.

Yamaç'a gözdağı veren Çağatay, kendisinin mallarını taşımayan armatörlere ait gemileri, Yamaç'ın gözleri önünde havaya uçurdu. Hiç tanımadığı yeni düşmanı karşısında ise Yamaç adeta dondu kaldı.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.