18.05.2020 12:35

Dijital etkinlik merkezi 6 Haziran'da kapıları açıyor

Türkiye'nin Tam Etkileşimli Dijital Etkinlik Merkezi, 6 Haziran'da (TSRM) Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği'nin Online Sempozyumu ile kapılarını açıyor.

Serenas Live, her ebatta kongre, sempozyum ve etkinlikler, gelişmiş webinar ve webcast altyapısıyla dijital platforma taşınıyor. Tüm bileşenleri ile sanal bir organizasyonun en yüksek kalitede, pürüzsüz yönetilmesi ve katılımcılar ile kesintisiz buluşturulması sağlanıyor.

Projeye özel hazırlanacak etkinlik stüdyosundan ya da konuşmacıların bulundukları ortamdan sunumlarını gerçekleştirebilecekleri, interaktif çoklu platform destekli dijital etkinlik seçenekleri oluşturuluyor. Sanal toplantı salonlarıyla, poster izleme ve değerlendirme panolarıyla, interaktif stant alanıyla kongre bileşenlerine dijital olarak ulaşılabilecek bir Dijital Etkinlik Merkezi hazırlanıyor, katılımcıların dijital kongre merkezinde geçirecekleri süreyi uzatacak, canlı etkinlik hissini arttıracak çözümler sağlanıyor. 

Dijital etkinlikte buluşma noktası olarak tanımlanan Atrium alanında katılımcıların sisteme girişleri, etkinlikle ilk temasları ve tüm dijital içeriklerle etkileşimleri sağlanıyor. Fuaye alanında katılımcıların etkinlik programını görüntüleyebilmeleri ve toplantı salonlarına girişleri sağlanıyor. Katılımcıların belirlenen konu başlıklarında sohbet edebilecekleri alanlar, önceki oturumları izleyebilmelerini sağlayacak kiosklar da bu alanda yer alıyor. Dijital Etkinlik merkezinde yer alan kiosklarda katılımcıların dijital sertifikalarına, paylaşılan sunumlara, bildiri kitaplarına, önceki oturum kayıtlarına ve gerekli tüm etkinlik dokümanlarına erişimlerine imkan tanınıyor. E-posterlerin tercih edilen yöntem ile görüntülenebileceği, oylanabileceği ve yorumlanabileceği dijital poster alanı da oluşturuluyor. 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.