11.12.2018 13:09

Ezeli rakipler medyanın zirvesinde el ele!

MTM (Medya Takip Merkezi)'nin her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği spor araştırmasına göre en çok konuşulan spor kulübü Galatasaray oldu.

    MTM Medya Takip Merkezi'nin araştırmasına göre en çok konuşulan spor kulüpleri belli oldu.

Listenin ilk sırasında Beşiktaş'tan aldığı mağlubiyet ve sonrasında sahasında Rizespor'la berabere kalan Galatasaray yer alıyor. Lig'de galibiyete hasret kalan Galatasaray hakkında medyada toplamda 2 bin 192 haber yapıldı.

Tarihinin en kötü sezonunu geçiren ve küme düşme hattında yer alan Fenerbahçe, alınan mağlubiyetlerle birlikte medyada büyük tartışmalara neden oldu. Futbolcular, teknik direktör ve Ali Koç'un büyük bir eleştiriye maruzFenerbahçe hakkında toplamda 2 bin 134 haber yapıldı.

Listenin üçüncü sırasında ise Beşiktaş yer aldı. Ligde giden istikrarsız gidişat ve yönetim kadrosunda yaşanan değişim Beşiktaş'ın toplamda 2 bin 85 kere haberlere konu olmasına neden oldu.

Tartışmasız Ligin en iyi futbollarından birini ortaya koyan Trabzonspor, galibiyet serisini yakalarken hakkında yapılan haberlerde övgüyle bahsedildi. Trabzonspor hakkında toplamda bin 759 haber yapıldı.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.