15.05.2019 09:30

Gündelik hayatın arka planındaki diziler

Amazon Prime Video'dan dizilerin sıradan hayatlar üzerindeki sıradışı etkilerini anlatan bir kampanya.

Amazon’un steaming hizmeti Amazon Prime Video, reklam ajansı Droga5 ile geçen yıl başladığı Great Shows Stay With You kampanyasına dört yeni reklam filmiyle devam ediyor.

Droga5’ın Accenture Interactive tarafından satın alınmasından bu yana marka için yaptığı ilk iş olan devam kampanyasında sıradan insanların, izledikleri dizilerin etkisiyle sergiledikleri sıradışı hareketlere odaklanan Amazon Prime Video; her filmde ayrı bir diziyi işlediği kampanyada The Marvelous Mrs. Maisel, Hanna, New Amsterdam ve All or Nothing: Manchester City dizilerinin insan hayatı üzerinde ne denli tesirli olabileceğini gösteriyor. 

 “Amazon Prime Video için hazırladığımız bu kampanyayla iyi içeriğin izleyicilerini değiştirme konusunda ne denli tesirli olduğunu keşfetmeye devam ediyoruz. Bir kere daha, sıradan insanları sıradışı şekillerde hareket ederken görmenin keyfine varıyoruz. Ancak, bu kez, karakterlerimizin yaşamlarının yalnızca tek bir, dramatik ânına dalıyoruz” diyen Droga5 Grup Kreatif Direktörü Raphael Basckin, kampanyayı yorumlamaya şu sözlerle devam ediyor:

“Bu kampanyanın esas keyfi, tüm dikkatler üstlerindeyken bu insanların aklından neler geçtiğini hayal etmek. Yükselen bir müzik sesi duyuyorlar mı? Etraflarındaki insanların dikkatli bakışlarını üstlerinde hissediyorlar mı? Yaşanmakta olan o âna dair nasıl bir his besliyorlar? Ve en önemlisi, tüm bu hissettiklerinin kaynağının ne olduğunun farkındalar mı?” 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.