16.10.2020 12:14

Halk TV'de üst düzey atama gerçekleşti!

En Habertürk ve Haber Global'de şef editör ve haber müdürü olarak görev yapan deneyimli televizyoncu Bengü Şap, Halk TV'de Haber Koordinatörü olarak göreve başladı.

Üç ay üst üste AB grubunda tüm haber kanallarını geride bırakan Halk TV, Bakırköy’de yeni binasına taşındıktan sonra hem kadrosunu genişletme ve güçlendirmeye başladı, hem de yeni stüdyosuyla birlikte HD yayına geçti.

Enver Aysever ayrıldıktan sonra uzun yıllar Aysever ile çalışan öğle haberleri sunucusu Şule Aydın kendi isteğiyle görevini bırakmış, Can Bursalı da televizyon haberciliğine uyum sağlayamadığını belirtip Halk TV’den ayrılmıştı. Kanalın Ankara Haber Müdürü Serdar Akyön de geçtiğimiz günlerde kanal ile yollarını ayırma kararı aldı.

Hareketli günler yaşanan kanalda, yeniden yapılanma çalışmaları da hız kesmeden sürüyor. Bengü Şap’ın haber koordinatörlüğüne getirilmesinden sonra kadrosuna yeni editör, muhabir, kameraman, grafiker, kurgucular katan Halk TV, 5 katlı binanın bir katını daha haber merkezi için hazırlamaya başladı.

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.