03.05.2023 11:44

ING Türkiye'den globale üst düzey atama

- Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Meltem Kalender Öztürk, NG Hub organizasyonlarının insan ve kültür ajandasına ve İK ekiplerine liderlik edecek

ING Türkiye, Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Meltem Kalender Öztürk'ün, 1 Ağustos itibarıyla lNG Hub ülkelerinden sorumlu Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak atandığını duyurdu.

ING Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, Öztürk, yeni görevinde farklı ülkelerde 10 binden fazla çalışanı olan lNG Hub organizasyonlarının insan ve kültür ajandasına ve İK ekiplerine liderlik edecek.

ING'nin en iyi müşteri deneyimine ulaşmasını sağlama yolculuğunda operasyonların etkin, ölçeklendirilebilir ve sürdürülebilir yönetilmesi amacıyla yapılanan lNG Hub organizasyonu, hali hazırda Polonya, Filipinler, Slovakya ve Romanya olmak üzere 4 ülkede, Risk, Analitik ve Teknoloji becerilerini kullanarak, KYC, Risk, Kurumsal ve Bireysel Bankacılık Operasyonları ile NFR, KCT gibi ikinci seviye operasyonları kapsayan çözümler sağlıyor.

1 Ağustos'a kadar mevcut görevini sürdürmeye devam edecek Meltem Öztürk, 2019'da ING Türkiye ailesine katıldı. İnsan Kaynakları alanında 25 yıla yakın deneyime sahip olan Öztürk, çalışan deneyimi ve yüksek performanslı takımlar yaratmak konusundaki uzmanlığıyla ING Türkiye çatısı altında inovatif, yenilikçi ve öncü insan kaynakları uygulamalarına imza attı.

- "Öztürk'ün yeni görevi Hub yapısının güçlenmesine katkı sağlayacak"

 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.