29.04.2024 11:53

KoçZer, Digital Panorama'yı bünyesine kattı

Koç Topluluğu bünyesindeki satınalma ve tedarik yönetimi şirketi KoçZer, medya hizmetlerini yeni nesil reklam ajansıyla genişletiyor.

Koç Topluluğu bünyesindeki kurumsal satınalma ve tedarik zinciri yönetimi şirketi KoçZer, bilgisayar tabanlı görsel üretim (CGI) stüdyosu Digital Panorama’yı bünyesine kattı. Söz konusu satınalmayla KoçZer, kendi bünyesinde offline ve Ingage aracılığıyla 360 derece online sunduğu medya ve prodüksiyon satınalma danışmanlığı hizmetlerini, dijital üretimleri ve kreatif ajans hizmetini de kapsayacak şekilde büyütecek.

KoçZer Genel Müdürü Serhan Turfan, konuya ilişkin değerlendirmesinde, “2007’den bu yana faaliyet gösteren Digital Panorama, yeni nesil reklam, tasarım ve dijital içerik stüdyosu olarak bugüne dek hizmet verdiği markalarla sektöründe etkileyici izler bıraktı. KoçZer olarak biz de faaliyet gösterdiğimiz her alanda dijital ürün ve hizmetleri portföyümüze eklemeyi ve çağın yeniliklerine uygun hizmet vermeyi önemsiyor, bu yeni başlangıçtan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Prodüksiyon alanındaki tüm medya içeriklerinin üretim sürecinin satınalma hizmetini verdiklerini ifade eden Turfan, “Merkezileştirdiğimiz ve müşterilerimizin kreatif ajanslarıyla ortak yürüttüğümüz uçtan uca süreçlerle, yapım ve post prodüksiyon şirketlerini birbirine bağlıyoruz. Müşterilerimiz, toplu satınalmayla maliyet tasarrufu sağlarken, aynı zamanda en doğru tedarikçilerle çalışıyor. Digital Panorama, KoçZer’in prodüksiyon ve medya satınalma danışmanlığı portföyünü bu anlamda daha da genişletecek” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.