01.11.2023 11:43

MediaMarkt Türkiye'de üst düzey atama gerçekleşti

MediaMarkt Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hulusi Acar, MediaMarkt Türkiye CEO'luğuna getirildi.

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Hulusi Acar, kariyeri boyunca Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde satış, pazarlama ve müşteri deneyimi alanlarında çeşitli üst düzey yöneticilik pozisyonlarında bulundu. MediaMarkt Türkiye’ye katıldığı 2018 yılından beri markanın mağaza sayısını iki katına çıkaran ve 230 bin metrekareden fazla alana yayılan 96 mağaza ve dijital satış kanalına liderlik eden Acar; pazarlama, bütünleşik kanal yönetimi, müşteri deneyimi ve bağlılığı programlarının yönetimini de üstlenerek markanın pazar liderliği yolculuğuna büyük katkılar sağladı.

2023 global stratejisini “deneyim şampiyonluğu” olarak benimseyen markanın 360 derece deneyim mükemmelliğine odaklanma vizyonu kapsamında çalışan; alışveriş, kullanım, sosyal ve çevresel etki deneyimi olarak dört ana başlıkta ele alınan hedefin yerine getirmesinde önemli paya sahip olan Acar, Türkiye’nin grubun en başarılı ülkelerinden biri haline gelmesinde de önemli rol oynadı.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.