28.09.2022 12:05

Milliyet.com.tr'ye 'Yılın Dijital Haber Sitesi' ödülü

Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni teknoloji, iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasını bir araya getirdi.

Törende, Milliyet.com.tr “Yılın Dijital Haber Sitesi” ödülüne layık görüldü. Ödülü Milliyet.com.tr adına Yayın Koordinatörü Erdinç Şahin aldı.

Daha önce Uluslararası Elmas Ödülleri ile Kristal Şehir ve Başarı Ödülleri’ni başarılı bir şekilde organize eden, Türkiye ve uluslararası alanda başarılı marka ve isimleri bir araya getiren Luna Medya ve Ratel Medya yine muhteşem bir organizasyon düzenledi.

Her organizasyonuyla fark yaratan Luna Medya ve Ratel Medya, yeni metotlardan teknolojinin sanayiye ve iş dünyasına kazandırılmasına, Ar-Ge, teknoloji ve inovasyonun yaygınlaşmasından gelişen dünyaya sanayi 4,0’ü daha iyi anlatmak ve alanında başarılı isimleri bir araya getirmek amacıyla Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni’ni düzenledi. Wyndham Grand Levent İstanbul’da düzenlenen muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Emre Karayel yaptı. Burcu Esmersoy ve Emre Karayel’in eğlenceli sunumlarıyla sektörüne yön veren marka ve isimlerle birlikte medya ve sanat dünyasının önemli isimleri de gecede yer aldı. Birce Akalay, Burak Sergen, Cihat Süvarioğlu, Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları, Mezarlık oyuncuları Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Cemal Can Canseven, Hakan Akkaya, Hakan Peker, Gülşah Saraçoğlu, Gökhan Çınar gibi birçok ünlü isim ödüllerini aldı.

 
 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.