18.01.2024 12:39

OSİAD'ın yeni başkanı Mehmet Atılgan oldu

Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) 23'üncü Olağan Genel Kurulu'nda, Mehmet Atılgan oy birliği ile başkan seçildi. Yeni yönetim kurulu üyeleri de göreve başladı.

OSİAD üyeleri, tek listenin yer aldığı Genel Kurulda, sanayici ve iş insanı Mehmet Atılgan'ı oy birliği ile başkan seçti.

Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) 23'üncü Olağan Genel Kurulu, Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İdari Hizmet Binasında gerçekleşti. Tek listenin yer aldığı Genel Kurulda, tüm üyelerin oyuna alan sanayici ve iş insanı Mehmet Atılgan, OSİAD'ın yeni Başkanı oldu. Gonca Demirci, Funda Çelik, Aysun İnal, Evren Akbağ, Burçin Ekici ve Bora Sinanoğlu da OSİAD'ın yeni Yönetim Kurulu Üyeleri olarak göreve başladı.

Divan Başkanlığını Ali Eroğlu'nun yaptığı Genel Kurul, 2021, 2022, 2023 yıllarına ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu, Bilanço, Gelir ve Gider Raporlarının ibrası ile başladı. Dernek Tüzüğünün iki maddesinde değişikliğe giden dernek üyeleri, yeni yönetimin görev süresini 2 yıldan 3 yıla çıkarırken, Tüzükte halen Antalya Organize Sanayi İş Adamları Derneği olarak geçen dernek adını, cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek için Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği olarak tescil etti. Genel Kurul, Denetim Kurulu ile Haysiyet Divanının asil ve yedek üyelerin seçimi ve Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu'na (BAKSİFED) delege seçiminin ardından sona erdi.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.