27.06.2024 14:37

Pazarama İş Ortağım Mobil Uygulaması App Store ve Google Play'de yerini aldı

Pazarama, iş ortaklarına sunduğu “İş Ortağım” panelinin mobil uygulamasını kullanıcılarla buluşturuyor.

Pazarama Satıcılarına özel olarak tasarlanan Pazarama İş Ortağım paneli üzerinden satıcılar, işletme bilgileri ile kaydolup giriş yaparak ürün ekleyebiliyor, siparişleri kontrol edebiliyor ve tüm e-ticaret süreçlerini yönetebiliyorlar.

28 Mayıs 2024 tarihinde iOS ve Android platformlarında kullanıcıların hizmetine sunulan Pazarama İş Ortağım mobil uygulaması, binlerce satıcının tüm süreçlerini kolaylaştırıyor. 

Bu sayede Pazarama Satıcıları ürün yönetimi, sipariş yönetimi, müşteri soruları, hesap bilgileri ve teslimat tercihleri, kampanya yönetimi, güncel duyurular gibi işlemlerini daha hızlı şekilde hallederken kazandığı zamanla üretim ve satış performansını daha yukarıya da taşıyabiliyor.

Pazarama İş Ortakları İstediği Yerden İşinin Başında

Pazarama İş Ortağım mobil uygulamasına işletme bilgileri ile kaydolup giriş yaparak Pazarama’daki tüm e-ticaret operasyon süreçlerini mobil uygulama üzerinden yönetebilecek olan satıcılar, artık nerede olurlarsa olsunlar işlerini telefon veya tabletlerinden kolayca takip edebilecek. Ek olarak, uygulamada yer alan “satıcı fırsatları” alanında Pazarama iş ortaklarına özel kampanyalar, indirimler, fırsatlar bulunacak.

Arkasındaki Güçle Sağlam Adımlar Atan Pazarama

Gücünü İş Bankası’nın ödeme sistemleri, sadakat programları, geniş üye iş yeri ağı kurma ve sürdürme yetkinliğinden alan Pazarama, e-ticaret sektöründeki tüm paydaşlar için yenilikçi ve farklı bir anlayış getirme hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Pazarama’nın bu avantajlı dünyasına Pazarama mobil uygulamasından ya da Pazarama.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İş ortakları için hazırlanan uygulamaya ise “Pazarama İş Ortağım” mobil uygulamasından erişim sağlanabiliyor.

Pazarama Hakkında:

Pazarama, bir İş Bankası iştiraki olan Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Kullanıcılarına günlük hayatın her anında tek uygulamadan ihtiyaçlarını karşılamayı vadeden Pazarama, online alışveriş, akaryakıt ödemesi, tatil rezervasyonu, araç kiralama gibi farklı hizmetleri platformunda birleştiriyor. Üstelik ödeme anında kullanıcılara indirim, taksit ve puan gibi pek çok kolaylık da sunuyor. Online alışveriş ve e-ticaret sektörüne tüm paydaşlar için yenilikçi ve farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen Pazarama, değer ve dayanışma odaklı, yerel üreticilere güç veren bir bakış açısıyla e-ticarete 360 derece bakabilen bir platformdur. Pazarama.com, Maximum Mobil ve Pazarama uygulaması üzerinden ulaşılabilen yenilikçi e-ticaret ekosistemi Pazarama’da, hayatı kolaylaştıran özellikler sürekli geliştiriliyor ve seçkin firmaların ürünlerine ilişkin ödemeler güvenle ve kolayca tamamlanabiliyor.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.