06.06.2024 11:51

Pazarama'dan Babalar Günü'ne Bütçe Dostu Hediye Önerileri

Pazarama, milyonlarca alışveriş severi, on binlerce iş ortağının ürünüyle buluşturmaya devam ediyor.

Babalar Günü kampanyası ile en avantajlı hediye seçenekleri Pazarama’da müşterileri bekliyor.

Milyonlarca alışveriş severi, on binlerce iş ortağının ürünüyle buluşturan Pazarama, “Babalar Günü Fırsatları” kampanyasını başlattı. Her zevke ve her keseye uygun olarak modadan aksesuara, elektronikten ev yaşama kadar binlerce üründe ve kategoride birçok hediye seçeneği sunulurken erkek gömlekleri, saat, pantolon, ayakkabı, tıraş makinesi, cep telefonu, parfüm sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Teknolojiden modaya ve ev yaşam ürünlerine kadar binlerce seçenek

Teknoloji tutkunu babalar için; cep telefonundan tablete, bluetooth kulaklıklardan akıllı saatlere, televizyondan bilgisayara kadar pek çok hediye seçeneği sunulurken modayı yakından takip eden babalar için ise; gömlek, pantolon, ayakkabı, cüzdan gibi hediye seçenekleri birçok markada yapılan indirimler sayesinde avantajlı alışveriş yapmayı sevenleri bekliyor.

“Babama da bu yakışır” diyeceğin hediyeler avantajlı fiyatlarla Pazarama’da

Birçok üründe fırsatlar ve indirim avantajlarının yer aldığı kampanyaları bünyesinde barındıran “Babalar Günü Fırsatları”nda, uygulamaya özel 700 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli tüm indirimlere ek 100 TL hediye kuponu “FIRSAT100” kodu ile 16 Haziran tarihine kadar Pazarama’da yer alıyor.

İndirimlerin yanı sıra; anlaşmalı banka kartları ile yapılan alışverişlerde 6 taksit fırsatı, 2 al 1 öde fırsatları, kuponlar, tek fiyat ürünler gibi avantajlar da müşterilere sunuluyor.

Online alışverişin yanı sıra, hayatın her anında kullanılabilecek finansal hizmetler ve servisler sunan Pazarama’nın avantajlı dünyasına, Pazarama mobil uygulamasından ya da Pazarama.com’dan ulaşabilirsiniz.

#SanaBanaPazarama #AlışverişinSüperi

Pazarama Hakkında:

Pazarama, bir İş Bankası iştiraki olan Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Kullanıcılarına günlük hayatın her anında tek uygulamadan ihtiyaçlarını karşılamayı vadeden Pazarama, online alışveriş, akaryakıt ödemesi, tatil rezervasyonu, araç kiralama gibi farklı hizmetleri platformunda birleştiriyor. Üstelik ödeme anında kullanıcılara indirim, taksit ve puan gibi pek çok kolaylık da sunuyor. Online alışveriş ve e-ticaret sektörüne tüm paydaşlar için yenilikçi ve farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen Pazarama, değer ve dayanışma odaklı, yerel üreticilere güç veren bir bakış açısıyla e-ticarete 360 derece bakabilen bir platformdur. Pazarama.com, Maximum Mobil ve Pazarama uygulaması üzerinden ulaşılabilen yenilikçi e-ticaret ekosistemi Pazarama’da, hayatı kolaylaştıran özellikler sürekli geliştiriliyor ve seçkin firmaların ürünlerine ilişkin ödemeler güvenle ve kolayca tamamlanabiliyor.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.