19.07.2021 11:01

Porland, İnsana Saygı Ödülü'nün sahibi oldu

Porland, Kariyer.net tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen ödül töreninde ‘İnsana Saygı Ödülü'nün sahibi oldu.

İnsan kaynakları alanındaki özenli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla her yıl Kariyer.net tarafından geleneksel olarak düzenlenen “İnsana Saygı Ödülleri” sahiplerini buldu. Bu yıl 19’uncusu düzenlenen ödül töreninde müşterilerine ve çalışanlarına üstün hizmet sunmayı ilke edinen Porland, iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirket olarak İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Türkiye genelinde adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlayan, en çok istihdam sağlayan ve en çok başvuru yapılan firmalara verilen İnsana Saygı Ödülleri’nde jüri Kariyer.net kullanıcıları oldu. Kariyer.net üzerinden gerçekleştirilen oylamada adaylara şirketlerin İK süreçleri, işveren markası ve adaylarla iletişimi bakımından en beğendikleri firmalar soruldu. Porland da adayları en memnun eden firmalar arasında yer alarak ödülün sahibi oldu.

Porland adına ödülü kabul eden İmge İhracat İthalat İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü Eylem Yılmaz, ödülle ilgili duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: ‘‘Öncelikle insan odaklı bir organizasyonda, tercih edilen bir işveren markası olarak bu ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sahip olduğumuz kalite anlayışı sadece ürün ve hizmetlerde değil her süreçte önceliğimiz. Hayattaki en büyük kazanımın insana yapılan yatırımla gerçekleştiğine inanıyoruz. Bu misyonumuzun bir ödülle taçlandırılmasının değeri çok büyük. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’

 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.