09.06.2021 12:07

Softtech'in İK Direktörü belli oldu

Uzun yıllar finans ve e-ticaret gibi farklı sektörlerin insan kaynakları birimlerinde farklı pozisyonlarda görev alan Gülben Gündüz, Softtech'in İnsan Kaynakları Direktörü oldu.

Türkiye'nin öncü teknoloji şirketlerinden Softtech'te üst düzey bir atama gerçekleşti. İstanbul, Ankara ve Kıbrıs'ta yer alan ofisleri, San Francisco ve Şanghay'da yer alan teknoloji iştirakleri ve Almanya'daki fintech kuruluşu ile 10 farklı lokasyonda, farklı iş alanlarına yönelik deneyime, teknolojik alt yapıya ve kendi alanlarında yetkin 1500'den fazla profesyonel kadroya sahip Softtech'in yeni İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Gülben Gündüz atandı.

Gülben Gündüz kimdir?

Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden 1998 yılında mezun olan Gündüz, kariyer hayatına finans sektörüyle başladı. HSBC ve INGBank'ta İnsan Kaynakları birimlerinde görev alan Gündüz, sonrasında e-ticaret sektörüne geçiş yaparak, Mynet, ÇiçekSepeti ve Hürriyet Emlak'ta İnsan Kaynakları Direktörlüğü yaptı. Gündüz Softtech'teki, yeni görevinde Yetenek ve Kariyer Yönetimi, Ücretlendirme ve Çalışan İlişkileri ve Softtech Akademi fonksiyonlarından sorumlu olacak.

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.