29.01.2024 12:21

Sompo Sigorta'ya The ONE Awards'tan ödüle layık görüldü

Sompo Sigorta, pazarlama ve iletişim sektörünün prestijli ödüllerinden olan The ONE Awards'ta sigorta sektöründe itibarını en çok artıran marka seçilerek “Yılın İtibarlısı” ödülüne layık görüldü.

Sompo Sigorta, bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde sigorta sektörü kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli standartlarından biri olan ve kazananların halk jürisi tarafından belirlendiği The ONE Awards’ta, Sompo Sigorta sektöründe 2023 yılında itibarını en fazla artıran marka oldu. 

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Sompo Sigorta Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Fahri Uğur, “Türkiye’de 2002 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Sompo Sigorta olarak, bugün 800 çalışanımız ve 3 bin acentemizle sektörün en güçlü oyuncularından biriyiz. Sompo Sigorta olarak büyüme hiçbir zaman tek önceliğimiz olmadı. Değerli olan doğru zamanda, doğru yerde büyümek ve müşterilerimize her zaman daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmektir. Müşteri odaklı çalışmalarımızı daha görünür kılan bu değerli ödül için başta The ONE Awards olmak üzere tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.