07.01.2021 16:00

TAV İşletme Hizmetleri'nin yeni CMO'su belli oldu!

TAV Havalimanları Holding bünyesindeki TAV İşletme Hizmetleri pazarlama operasyonlarının liderliğini Aylin Alpay'a emanet etti.

TAV İşletme Hizmetleri CMO’su Alpay, yeni görevinde Primeclass, TAV Passport, Tavport, Lounge Me, Airport Easy markalarının entegre yönetimi ve global platformda dijitalleşme sürecine liderlik edecek.

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nün ardından Harvard Business School ve Northwestern Üniversitesi’nde dijital pazarlama stratejileri üzerine eğitim alan Aylin Alpay, 2003 – 2005 yılları arasında Beko Televizyon Kategorisi Yurtdışı Pazar Satışlarından Sorumlu MT olarak görev aldı. 2005 yılında Samsung Electronics bünyesine ürün müdürü olarak katılan Alpay, 2009 yılında Metro Cash&Carry’de ev elektroniği bölümünde kategori müdürlüğü yaptı. 2012’de Sony Eurasia Dijital Görüntüleme Grup Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev aldıktan sonra Whirlpool Corporation’da pazarlama ve perakende geliştirme direktörlüğü yapan Alpay, 2019’da Signify Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi. Alpay, son olarak Vodafone Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.