12.01.2024 12:43

TREDAŞ'a çifte ödül

“6.CX Awards Turkey - Müşteri Deneyimi Ödülleri” yarışmasında “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” ve “Sürdürülebilirlik” alanında iki kategoride birden ödüle layık görüldü

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’nde elektrik dağıtım hizmetini üstlenen Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), hayata geçirdiği projeler ile sektöre örnek olmaya devam ediyor. TREDAŞ’ın armatür başlıklarını mama ve su kabı olarak sokak hayvanları ile buluşturan “Enerjimiz Küçük Dostlarımız İçin” projesi ile yapay zeka destekli dijital asistan “TREDAŞ Enerjik” projesi, Nice Medya tarafından düzenlenen “6. CX Awards Turkey-Müşteri Deneyimi Ödülleri” yarışmasında ödüle layık görüldü.


11 Ocak Perşembe gecesi İstanbul’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirilen “6. CX Awards Turkey -
Müşteri Deneyimi Ödülleri” töreninde TREDAŞ “Enerjimiz Küçük Dostlarımız İçin” projesi “Sürdürülebilirlik” kategorisinde “En İyi Fikir” ödülünün sahibi oldu. 


TREDAŞ’ın gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma hedefinin bir parçası olan “Enerjimiz Küçük Dostlarımız İçin” projesinin ödülünü şirket adına IC İçtaş Enerji Yatırım Holding Kurumsal İletişim Müdürü Ergin Akgün aldı. 
Müşteri hizmetleri yönetiminde yazılı ve sözlü olarak insan konuşmasını taklit edebilen ve Trakya şivesiyle konuşanlarla da rahatça iletişime geçilebilen yapay zeka destekli dijital asistan uygulaması “TREDAŞ Enerjik” ise “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde “Sektörde İlkler” ödülüne layık görüldü. 

Bu özel ödül de törene katılan TREDAŞ Müşteri Deneyimi ve Çağrı Merkezi Müdürü Ömer Yalçın’a takdim edildi.

 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.