12.06.2024 11:16

TripAdvisor Travelers Choice Ödülü aldı

Elite World Hotels & Resorts, dünyanın en büyük seyahat platformlarından biri olan Tripadvisor tarafından verilen Travelers' Choice Ödülleri'ne 7 oteliyle layık görüldü.

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres, Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, Elite World Grand Sapanca, Elite World İstanbul Florya, Elite World İstanbul Taksim, Elite World Marmaris ve Elite World Van misafirlerden aldıkları olumlu yorumlarla TripAdvisor Travelers’ Choice 2024 Ödülleri’ni almaya hak kazandı.

Elite World Hotels & Resorts Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, "Konuklarımızın memnuniyeti ve deneyimi her zaman en önemli önceliklerimiz arasına geliyor. TripAdvisor Travelers’ Choice Ödülleri'ne bu yıl 7 otelimizle layık görülmekten dolayı gururluyuz. Konaklama sektöründe 50 yıla yaklaşan deneyimimizle kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetin misafirlerimiz tarafından bu ödülle takdir edilmesi daha iyisini yapma konusunda bizi teşvik ediyor. Yorumlarıyla bizi bu ödüle layık gören misafirlerimize de teşekkür ediyor, emeği geçen tüm çalışanlarımıza gösterdikleri olağanüstü çabadan dolayı minnetimizi sunuyoruz." dedi.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.