04.07.2024 11:41

Türk Telekom mobil uygulaması yenilendi

Türk Telekom, geçen yıl 79 milyonu geçen indirilme sayısına ulaşan mobil uygulamasını yenilediğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom, müşteri deneyimini odağına alan yaklaşımıyla ihtiyaç ve beklentilere yönelik ürün ve hizmetler geliştirmeyi sürdürüyor.

Şirket, son tasarım trendlerine uygun olarak yenilediği uygulamasını müşterilerinin kullanımına sundu.

Müşteriler uygulama üzerinden satın alınan ürünlere ait hesaplar arasında geçiş yapabiliyor. Ayrıca mobil, evde internet, ev telefonu ve Tivibu sahipleri yenilenen uygulamayla aboneliklerine ilişkin çok sayıda işlemi gerçekleştirebiliyor.

Uygulama işlem çeşitliliğiyle de evde internet müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Evde internet müşterileri, uygulama üzerinden modemlerinin şifresini dilediği yerden değiştirebiliyor.

Güvenli internet profil değişikliklerini, internet bağlantı desteği ve bağlantı kontrolü gibi işlemlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilen müşteriler, taleplerinin durumunu uygulama üzerinden takip edebiliyor.

Bunun yanında müşteriler, dijital servislerde yer alan eğitim paketleri, internet güvenliği paketleri gibi ürün ve hizmetleri uygulamadan satın alabiliyor. Ayrıca taahhüt süreleriyle fatura bilgilerini gözlemleyebiliyor ve faturalarını ödeyebiliyor.

Online kanaldan, mobil ve evde internet aboneliği yaptıran yeni müşteriler, ek indirimli tekliflerden yararlanırken çeşitli hediye fırsatları da yakalıyor. Müşteriler, yüksek hız ihtiyacı için tek tıkla uygulamadan internet hızlarını yükseltirken zamandan tasarruf ediyor.

Evde internet taahhüdü veya kampanyasını yenilemek isteyen müşteriler de uygulamada geçerli tekliflere ve hediyelere sahip olabiliyor.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.