11.09.2020 10:32

Türk Telekom'un kurumsal iletişim direktörü belli oldu!

Türk Telekom'da kurumsal iletişim direktörlüğüne Funda Öge atandı.

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Funda Öge kariyerine Koç Finansman AŞ’de başladı. Şirket çatısı altında kartlı ödeme sistemleri, pazarlama iletişimi, proje geliştirme ve uygulama, reklam ve müşteri kazandırma alanlarında farklı görevler üstlenen Öge, 2005 yılında, İstanbul Modern ekibine dahil oldu.

Müzenin kuruluşuyla birlikte iç ve dış tüm etkinlik programlarından, özel kurumsal projelerden ve etkinlik stratejilerinin belirlenip uygulanmasından sorumlu olan ve mzüenin iş geliştirme, kaynak yaratma, tanıtım, sponsorluk, satış, pazarlama, konvansiyonel ve dijital tanıtımına ilişkin pek çok alanında çalışan Öge, müze bünyesinde 2013 yılından bu yana etkinlik ve üyelik direktörü olarak görev alıyordu.

2 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü olarak yeni görevine başlayan Funda Öge yeni görevi kapsamında Türk Telekom’un medya ilişkilerinden; dijital iletişim, sosyal medya, kurumsal sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.