26.01.2024 11:50

Uyumsoft ve Onreon stratejik işbirliği yapıyor

Uyumsoft ve Onreon, e-ticaret sektörü için güçlerini birleştirerek stratejik işbirliği yaptı.

İmza törenine Uyumsoft İş Geliştirme Direktörü Turgut Erkaynak ve Onreon CEO’su Ömer Ünsal katıldı. İkili yaptıkları değerlendirmede, e-Ticaret yapan firmaların, yerli ve global olan çok kanallı pazar yerlerindeki iş süreçlerini, uçtan uca tek bir panelden bütünleşik bir şekilde yönetebilmeleri için güçlerini birleştirdiklerini açıkladılar.

Ülkemizde e-ticaret yapan 550 bine yakın işletmeden, yaklaşık 425 bini sadece tek bir pazaryeri ile çalışırken, bu sayı birden fazla çoklu pazaryeri ile çalışmaya geldiğinde işletme sayısı ciddi oranda düşüyor. Uyumsoft’un bulut tabanlı ticari yazılımı Girus’un e-ticaret paketini satın alan bir işletme, “Girus Start” veya “Girus Premium” paketlerinden birisini seçerek, e-ticaret yaptığı çok kanallı pazar yerlerindeki işlerini, Onreon platformundan etkin ve kolay bir şekilde yönetecektir.

İki yerli firma olan Uyumsoft ve Onreon işbirliği sayesinde; e-ticaret yapan şirketler, birden fazla pazar yerinde satış yapabilme, iş sürecini tek bir panelden bütünleşik olarak yönetebilme, ölçebilme, karlılığı görebilme, stok yönetimi ve ayrıca Girus Premium paketi ile yurtdışından global pazaryerlerine de girerek e-ihracat yapabilme gibi artı birçok imkana kavuşacaktır.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.