13.07.2021 11:31

Getir İngiltere'deki yaratıcı ajansı olarak Neverland'i seçti

Türkiye'den sonra yurt dışına açılma kararı alan Getir, İngiltere'deki büyüme isteğine istinaden rekabet dolu bir konkurun ardından Neverland‘i lider yaratıcı ajansı olarak seçti.

2019’da kurulan ve 2021 Mart ayında Ladbrokes müşterisini alan Neverland, başka bir zafere daha imza attı oldu. Ajans, Euro 2020 boyunca Ladbrokes için göze çarpan işler üretiyor.

Müşterilerine 10 dakika gibi kısa bir sürede market alışverişi sözü veren, Dija ve Gorillas gibi rakiplerle karşı karşıya olan Getir, 2015 yılında İstanbul’da kuruldu ve şimdi tüm İngiltere’ye ulaşmayı hedefliyor. 7,5 milyar dolar değerinde olan işletme, bu yıl ocak ayında Londra’da faaliyete geçmişti.

Getir, hızlı teslimat taahhüdüyle şu anda Londra ve Birmingham’da faaliyet gösteriyor ancak İngiltere’nin yeni kentsel alanlarına açılma planları da var.

Neverland Kurucu Ortağı Jon Forsyth: “Getir piyasayı kasıp kavuruyor, onların başarıya giden harika yolculuğunun bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Getir İngiltere Pazarlama Müdürü Nic Casby şunları ekledi: “Neverland, Getir için mükemmel bir seçim. Bizim gibi son derece stratejik ve hızlılar, kazanmamız için ihtiyacımız olan yaratıcı köklere sahipler.”
 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.