23.02.2024 12:15

Prysmian kurumsal kimliğini yeniledi

Sürdürülebilirlik vizyonunu yeni logosuyla taçlandırdı

Dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün lideri Prysmian kurumsal kimliğini yeniledi. Geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi teknolojileriyle sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak ilerleyen Prysmian’ın yeni logosu şirketin sürdürülebilirlik vizyonundan izler taşıyor.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün öncüsü olan Prysmian, 5 Ekim 2023 tarihinde Napoli'de düzenlenen Sermaye Piyasaları Günü'nde sunulan yeni stratejisi "Connect, to Lead"’in bir parçası olarak kurumsal kimliğini yeniledi. Yeni logosu ile kurum değerlerine duyduğu saygıyı ve sürdürülebilirlik vizyonunu vurgulayan Prysmian, çağdaş ve dinamik bir tasarımla gelenek ve evrim kavramlarını birleştiriyor.

Günümüzde gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma hedefine ulaşmak için doğayla uyumlu üretim yöntemlerinin keşfi büyük önem taşıyor. Bu bağlamda, döngüsel ekonomi kavramına ithaf edilen dairesel formu ve gizli 'p' harfini içeren Prysmian’ın yeni logosu, maviden yeşile uzanan gradyan rengiyle yenilenebilir enerjiye olan bağlılığı açıkça ifade ediyor. Çağdaş ve dinamik bir tasarımla yorumlanan ikonik logo, gelenek ve evrim kavramlarını birbirine bağlıyor. "The planet’s pathways" sloganı ise, Prysmian'ın daha iyi bir geleceği şekillendirmek için oynamayı hedeflediği rolü somutlaştırıyor.

Grubun yeni marka kimliği, şirketin gezegen için sürdürülebilir kalkınma fırsatlarını yakalamak ve giderek daha dayanıklı, yüksek performanslı, sürdürülebilir ve yenilikçi ürünler geliştirerek enerji dönüşümüne ve dijital dönüşüme liderlik etmek, müşterileri ve grubun faaliyet gösterdiği topluluklar ve alanlar için somut değer yaratmak amacının derin bir yansımasından kaynaklanıyor.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.